Специални благодарности за този който най не очаква...

Нека благодарим на всеки чиновник, политик, директор, управител и т.н. , който е показал положително отношение и интерес към домашното пивоварене.

Специални благодарности за този който най не очаква...

Мнениеот mirix » 01 Юни 2013, 23:37

Виторчо най вече за теб, че си положил усилия и време да направиш този форум, като пионер на домашното пивоварство. Предполагам от собствен опит знаеш, колко трудно е било да започнеш това начинание преди време и как е сега с електронния магазин, за което хвала. Естествено да не пропуснем и претседателя, който също влага много в идеята. Ествествено да сме живи и здрави всички членове и от домашни пивовара да израстнем с микро пивоварни във всеки един кът на България.
Tуй е бира, тя не е гадна!
Тати има една болест, която го кара да пие бира.
Аватар
mirix
Майстор на лакардията и пивоваренето
Майстор на лакардията и пивоваренето
 
Мнения: 916
Регистриран на: 12 Окт 2012, 10:10
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Специални благодарности за този който най не очаква...

Мнениеот lhristov » 29 Дек 2016, 17:20

Решавам, че това е темата за благодарности към колеги от този Форум.
Е, аз бих я кръстил:"Специални благодарности на колегата... от Форума". Но и така става.
Защото хич ни ми се вярва, че не си благодарите взаимно в този форум. Но явно не намирам правилната тема. Ще ме извините за което.
Ако бъркам, дайте ми линк, моля!

Искам специално да благодаря на колегата beerlioz във връзка с тази тема : viewtopic.php?f=7&t=3470

Много готин и точен ПИЧ!
И не само коректността за бутилките, ами ми даде и много ценни съвети за " Професионалното варене на бира в домашни условия". Аз така превеждам КРАФТ.
Като бонус се сдобих и чисто материално с Финк окорон и лаутер тюн от магазина - от първото той има цяла синя туба, а второто не му е необходимо вече - на друго ниво е минал.
beerlioz, благодаря, човече! (Не пиша колега, все още, нямам и една варка дори. Все още не!)
Весело посрещане на Новата 2017 година и бъдете здрави!
Прикачени файлове
2016-12-29 13.12.56.jpg
"Лоша бира няма, има само сгрешен стил."
Мартин -много уважаван от мен стиладжия!
lhristov
Майстор на лакардията и пивоваренето
Майстор на лакардията и пивоваренето
 
Мнения: 104
Регистриран на: 29 Ное 2013, 23:20
Местоположение: София


Назад към Благодарности за оказана подкрепа

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта